Půjčky pro důchodce a seniory

SMS půjčky na složenku a v hotovosti

09-10-2015

Zažádat v současné době o půjčku není vůbec složité. Vzhledem k tomu, že mnoho z nich lze sjednat z pohodlí domova, aniž by zájemce byl nucen docházet na osobní schůzky, se není čemu divit, že zájem především o nebankovní půjčky rapidně vzrostl.

Jednou z podmínek pro jejich získání je ale vlastnictví bankovního účtu. Je ale také nutné, aby byl půjčený obnos vždy zasílán na bankovní účet? Lze peníze obdržet i jinak?

Odpověď zní: Ano, získat půjčku i jinak než zaslání na bankovní konto lze. Podívejme se na možnosti.

1. SMS půjčky na složenku

Stálice na našem nebankovním trhu, společnost Ferratum, již dlouhou dobu poskytuje možnost zaslání půjčky na poštovní poukázku. Nevýhodou u této SMS půjčky na složenku je ale menší rychlost získání peněz - zatímco na účet dorazí peníze ihned (v případě, že klient a věřitelská společnost mají účet u stejné banky), u zaslání peněz složenkou musíme počítat s prodlevou 2-3 dny, než složenka dorazí do schránky.

2. Hotovostní půjčky

Další možností, jak získat půjčku bez zaslání peněz na účet, je využít služeb kurýra, který donese peníze až ke klientovi domů. Tímto přístupem je u nás známá hlavně společnost Provident. Zpravidla pak osoba, která peníze klientovi doručí, s ním řeší i splátky půjček.

3. Partnerské spolenosti - trafiky a benzínky

Poměrně novou možností jak obdržet půjčené peníze, je vyzvednout si obnos u smluvních partnerů - zpravidla jsou to trafiky nebo benzínky. Takto lze získat například půjčku Zaplo.