Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Česká pojišťovna

20-07-2014

Česká pojišťovna patří mezi nejznámější a nejvýznamější pojišťovny působící v České republice. V její produktové nabídce jsou v podstatě všechny typy pojištění pro občany i pro podniky a firmy. Produkty České pojišťovny zajišťují ochranu zdraví i majetku a jsou nápomocny fyzickým i právnickým osobám v nejrůznějších situacích.

A jaké konkrétní oblasti života si lze u České pojišťovny pojistit?

Životní pojištění

živnotní pojištění České pojišťovny kombinuje pojištění osob a investování. Tento produkt Vám kromě pojištění samotného nabídne i možnost zhodnocovat Vaše peníze v nejrůznějšíh finančních produktech, do kterých Česká pojišťovna investuje svůj kapitál.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění České pojišťovny platí po celém světě a chrání Vás, ať už jste kdekoliv. Peníze jsou vypláceny již 3 dny po úrazu!

Pojištění automobilů

Kromě povinného ručení Vám ČP nabízí i havarijní pojištění Vašeho vozu, včetně možnosti využití asistenční služby, odtahu nepojízného vozidla a poskytnutí náhradního vozu.

Cestovní pojištění

Pro své cesty do zahraničí si sami můžete zvolit, jaký balíček pojištění je pro Vás nejvhodnější. Samozřejmostí je nabídka pojištění rekreačních i rizikových sportů.

Pojištění zvířat

V nabídce pojištění ČP nechybí ani pojištění Vašich mazlíčků - pojištění veterinární péče a nákladů na léčbu nebo pojištění škody způsobené jiným osobám.

Pojištění majetku

ČP nabízí celkové pojištění Vaší domácnosti a Vašeho domova. Ať už se jedná o pojištění živelních událostí, krádeže nebo třeba běžné domácí nehody, s pojištěním od České pojišťovny je Váš byt, dům, chata nebo chalupa stále v bezpečí.

Pojištění zodpovědnosti

Je pojištění zodpovědnosti za škodu, kterou způsobíme jiným osobám. A může se jednat kupříkladu o nechtěně rozbité zboží v obchodě, vytopení sousedů a podobně.


Náš tip: Chcete mít v každém okamžiku k dispozici bezúročnou půjčku až na 50 dní? Informujte se o výhodné kreditní kartě na tomto webu.