Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Půjčka před výplatou každému - rychle a spolehlivě

26-08-2014

Máte před výplatou? Přišly nečekané výdaje, které nemáte z čeho zaplatit? Půjčka před výplatou každému z vás může pomoci. Pokryje nečekané výdaje, pomůže zaplatit účty za telefon a z výplaty pak půjčku hned splatíte.

Kde sehnat půjčku před výplatou a jak o ni žádat

V případě, že potřebujete rychlou půjčku, je dobré projít internet. Zadáte si do vyhledávače „rychlá půjčka“ nebo „půjčka před výplatou“ a vyběhne vám několik poskytovatelů. Výše půjčky se může lišit poskytovatel od poskytovatele a stejně tak i podmínky pro její poskytnutí. Portál zaplo.cz, ferratum.cz nebo crediton.cz jsou jedny z nejvyužívanějších stránek, které nabízejí tento typ půjčky. Půjčka může být přes internet nebo prostřednictvím SMS. Žádost je velice jednoduchá, protože vyplňujete pouze základní údaje. Je to prosté, rychlé a jednoduché.

Výhody rychlé půjčky

Takzvaná rychlá půjčka je vhodným řešením například před výplatou. Obnos to není veliký, jedná se většinou o částky mezi 1000 a 5000 Kč. Nemusíte dokládat své příjmy a nikdo vás nebude kontrolovat v registrech. Díky tomu je tato půjčka vhodná pro každého. Pokud jste v registru dlužníků a potřebujete peníze, rychlá půjčka je pro vás vhodným řešením. Další výhodou je, že peníze máte na účtu do několika minut. Obvykle poskytovatelé zaručují dodání peněz do 15 nebo 30 minut. A to nejlepší nakonec, ve většině případů je první rychlá půjčka zdarma. Jinými slovy si půjčíte 3000 Kč a vrátíte stejný obnos.

Nevýhody rychlé půjčky

U těchto typů půjček je důležité přečíst si všechny informace. Projít si více webů a porovnat různé nabídky. Někde po vás mohou chtít ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Poskytovatelé půjček si tím ověřují vaše údaje a chtějí se tak vyhnout podvodu. Důležité je si také zjistit, co se stane, pokud nebudete moci částku splatit včas. Všechny tyto informace je poskytovatel povinen na stránkách zveřejnit. Další nevýhodou může být, že pokud si budete u jednoho poskytovatele chtít půjčit třeba po druhé, může být půjčka úrokována. V tomhle případě se vyplatí najít jiného poskytovatele a požádat si u něj o „první půjčku zdarma“.