Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Půjčka před výplatou na 30 dnů

Aktualizováno 29.5.2024

Dlouhodobé půjčky značně zatěžují rozpočet a stále se na ně musí myslet. Sotva splatíte nějakou částku, už podvědomě myslíte na další termín a další placení. A v duchu zkoumáte, kde vezmete prostředky, na čem bude potřeba ušetřit a trápíte se tak i několik let. Rychlé půjčky vás těchto starostí zbaví. Jednoduchá půjčka před výplatou 30 dnů trvá měsíc a za tuto dobu se také splatí.

Nezatěžovat se starostmi

Problémy jsou od toho, aby se řešily. Před výplatou někteří nejedí a dokonce ani nepijí nebo nekouří. Svoje slabosti si můžete dopřát, pokud si vyberete správný finanční produkt.

Půjčka před výplatou 30 dnů garantuje, že nebudete bez svých neřestí a že klidně splatíte prostředky z další výplaty. Tak nejen získáte klid, ale také nadějný finanční závazek, který se pěkně získá a ještě lépe utratí. Peníze jsou přece od toho, aby přinášely radost.

Žádost zvládne každý

Tato půjčka čeká na další výplatu - nikam nespěchá a tím vás neobtěžuje. Nemusíte na ní myslet, protože se shoduje s termínem přísunu prostředků od zaměstnavatele. Dokonce si můžete dát předem příkaz do banky a z hotovosti je nechat automaticky odečíst. Stejně snadno ji také získáte. Půjčka před výplatou se vyřizuje rychle. Vlastně je vyřízení hotové, než vykouříte jednu cigaretu nebo si popovídáte s přáteli u jednoho či dvou skleniček vína nebo piva. Dokonce nikdo ani nezaregistruje, že zrovna podáváte žádost.

Lehce splacená

Tato krátkodobá půjčka má také další výhodu - půjčená částka příliš nenabude o úrok. I když v přepočtu na RPSN vychází půjčka méně výhodně než například běžné spotřebitelské úvěry, v absolutních hodnotách se jedná řádově o stokoruny, které zaplatíte navíc. Přitom se nikdo neptá ani vás neodrazuje od jakýkoliv neřestí a zábav. Peníze můžete vsadit, projíst nebo utratit s přítelkyní - vše závisí jen na vašich potřebách a zodpovědnosti. Stačí jen zvednout mobilní telefon a do SMS zprávy napsat požadovanou částku, jméno, adresu a odeslat. Potvrzení o získání produktu půjčka před výplatou 30 dnů je tak otázkou několika minut.