Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

SMS půjčka bez 1 Kč

25-04-2015

Zaskočily vás nečekané výdaje, kvůli kterým nevyjdete s penězi do výplaty? Stydíte si půjčit od své rodiny nebo přátel a přitom potřebujete peníze do 24 hodin? Nebankovní společnosti si uvědomují, že se do špatné finanční situace může dostat každý, a proto pro vás přišly se skvělou nabídkou – s produktem SMS půjčka bez 1 Kč.

Obliba půjčky stoupá

SMS půjčka bez 1 Kč si získala oblibu mezi lidmi a vydobyla si své místo na českém trhu.

U této půjčky není nutný zdlouhavý schvalovací proces a odpadá poplatek za ověření vašeho účtu ve výši 1 Kč. Tato online půjčka neklade vysoké nároky na klienty jako v případě bankovních úvěrů. Zažádat o ni mohou nejen OSVČ s nestabilními příjmy, ale také ženy na mateřské dovolené, důchodci nebo studenti, kteří dosáhli plnoletosti. Neprokazujete výši vašich příjmů, a pokud máte záznam v registru, můžete si být jisti, že nebankovní společnosti do nich nenahlíží.

Zaregistrujte se ještě dnes

Peníze jsou vám na účet zaslány ihned po schválení půjčky, což se dozvíte do pár minut od odeslání SMS s vaším ID a heslem. Tyto přihlašovací údaje obdržíte po registraci na internetových stránkách úvěrové společnosti a používáte je při každé žádosti o SMS půjčku.

Výhody při opakované žádosti

Půjčit si můžete na cokoliv, nikdo nepátrá, na co peníze použijete. SMS půjčkou bez 1 Kč můžete pokrýt výdaje činící od pár set až po tisíce korun. Splatit ji musíte obvykle do 30 dnů a při opakované půjčce vám bude nabídnuta vyšší částka. Podmínkou je pouze řádné splacení předchozího úvěru.