Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Bezúčelová Fér půjčka od Sberbank

Aktualizováno 28.5.2024

Sberbank ukončila svou činnost v ČR v roce 2022. Níže uvedený text se týká bývalé bezúčelové Fér půjčky od Sberbank.

Bezúčelová bankovní půjčka s překvapivě výhodnými úroky a rychlým schválením? Bez dodatečných poplatků a s penězi ihned na účtu? Tyto přání vám splní Fér půjčka od Sberbank, díky které zafinancujete dovolenou, bydlení, automobil a mnoho dalšího. Dobře se přizpůsobí každému klientovi a je velmi dostupná.

Až 500 000 Kč na 96 měsíců

Jak vysokou sumu má pro vás tato banka přichystanou? Můžete si půjčit 30 000 až 500 000 Kč, a co vás jistě potěší, řadí se Fér půjčka od Sberbank k bankovním úvěrům s nejdelší dobou splatnosti, a to až 96 měsíců. Zcela na vaše uvážení nechává Sberbank datum a výši měsíční splátky. Abyste mohli dosáhnout na co nejvyšší částku, můžete si přizvat spolužadatele, se kterým máte větší šanci.

Žádné skryté poplatky

Jak žádost podat? Dostavte se na pobočku, volejte infolinku nebo vyplňte internetový formulář na stránkách Sberbank. Je to velmi jednoduché a rychlé. Určitě oceníte, že dopředu znáte výši úrokové sazby a konečnou splatnou částku. Fér půjčka si na nic nehraje a za vedení úvěrového účtu nebo poskytnutí půjčky neplatíte žádné další poplatky.

Co k vyřízení půjčky potřebujete?

Vyřízení půjčky se obejde bez složité administrativy. Co musíte doložit? Postačí vám občanský průkaz, potvrzení o příjmu nebo výpis z účtu čtvrt roku zpětně. U částky 250 000 až 400 000 Kč je nutný písemný souhlas manželky nebo manžela, u úvěrů nad 400 000 Kč je nutno mít spolužadatele.

Jaké jsou výhody Fér půjčky

Určitě oceníte mnohé výhody, které tato půjčka přináší. Jelikož si Sberbank svých klientů váží, garantuje výhodné splátky, které mohou být ještě výhodnější, a to díky započtenému bonusu bez jakýchkoliv dalších podmínek. Měsíčně můžete ušetřit až několik set korun. Schválení Fér půjčky není dokonce ani podmíněno tím, si u této banky otevřít účet. To vše klienti ocení a dává to bance náskok před konkurencí.Náš tip: Potřebujete si půjčit, ale z nějakého důvodu nechcete žádat o úvěr bankovní instituci? Nevadí, existuje spousta nebankovních ústavů, kde vám jistě půjčí. Více informací naleznete na Univerzální-Půjčce.cz.