Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Hotovostní půjčky ihned a na ruku

10-06-2014

Kdo si nerad zvyká na platby kreditní kartou, jistě vezme zavděk hotovostí. Kreditka je poměrně drahým bankovním nástrojem, který se vysoce úročí. Většinou se roční procentní částka pohybuje nad 20 % a každý výběr nebo nákup jsou tak výhodné v podstatě jen pro banku. Také debetní karta má svoje nevýhody, když za výběry z bankomatů platíte značné částky a v zahraničí si zase banka účtuje nevýhodné směnné kurzy.

Peníze na ruku

Někdo tedy dává přednost hotovosti, kterou většina bank nenabízí. A pokud nabízí, tak za dost nevýhodných podmínek. Často se jedná o nízké částky, které nepostačují na krytí výloh a ještě k tomu jejich získání stojí značnou námahu. Musíte vyplňovat různé dotazníky, nechat se lustrovat v registrech a pracovníci banky obvolávají zaměstnavatele.

A daňové přiznání se vám třeba ani nechce ukazovat. Půjčte si tedy nejrychleji a nejpohodlněji. Hotovostní půjčky na ruku jsou tady pro všechny, kteří nechtějí zbytečné komplikace a platby navíc.

Přesná částka

Okamžité hotovostní půjčky na ruku slouží k okamžité potřebě peněz a často je dostanete na místě, které si sami určíte. Kdo si chce tedy ušetřit běhání a shánění prostředků, raději si opatří hotové peníze za rozumných podmínek. Poplatek za hotovost je přesný a nemění se do konce splacení. Smlouva o půjčce je přehledná, i když ji často ani věřitel nepotřebuje. K zajištění půjčky stačí směnka nebo šek.

Vyhnout se dluhům

Dobré půjčky jsou ty, které ihned pomohou. Proto jsou hotovostní půjčky na ruku tak oblíbené. Můžete si zavolat z mobilu o půjčení peněz a skutečně držet hotovost za několik hodin v rukou. Peníze vám většinou doručí nějaký nejbližší obchodní zástupce tam, kam si určíte. Vyřešíte si tak situaci doma, v práci nebo na služební cestě. Hotovostní půjčky na ruku se nikde neevidují a nezapisují do registrů. Tím si můžete půjčit přes vlastní problémy, dluhy nebo exekuce. Tak si vyřešíte finanční nedostatek bez zdržení a bez zbytečných potíží.