Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

07-02-2015

Máte záznam v registru dlužníků a potřebujete si půjčit peníze? Nemusí to být nemožné. Jak si nejrychleji půjčit peníze? Díky SMS půjčce bez registru! Negativní finanční historie u některých nebankovních společností nemusí být překážkou. Porovnejte si jejich nabídky a vyberte tu, která vás láká nejvíce.

Záznam v registru nemusí být překážkou

SMS půjčka bez nahlížení do registru, někdy nazávaná také "SMS půjčka ihned úplně každému" je rychlá, dostupná a k jejímu vyřízení vám stačí počítač nebo mobilní telefon. Žádost se podává online formulářem nebo prostřednictvím SMS zprávy. Nemusíte posílat žádné kopie občanského průkazu ani čekat, než si společnost prověří vaší platební historii v registru dlužníků. Vyplníte základní osobní údaje a číslo účtu. Po automatickém schválení vám budou peníze zaslány obratem, na účtu je můžete mít za pár minut. Většinou neuplyne ani jedna hodina.

Jaké jsou podmínky půjčky bez registru?

Do prodlení se splácením se může dostat každý, ať už úmyslně nebo omylem. Stačí na splátku zapomenout nebo špatně zadat příkaz k úhradě. U půjčky bez kontroly registru proto není záznam v registru dlužníků žádnou překážkou. Podmínkou je být občanem ČR a dosáhnout minimálního věku 18 let.

Neplatíte úroky, ale poplatky

Za SMS půjčky bez registru se neplatí úroky, ale hradí se jedna jediná splátka, navýšená o poplatek. Výše poplatku je předem jasně daná. Máte tak jasnou představu, kolik zaplatíte. Doba splatnosti bývá individuálně nastavitelná, zpravidla do 30 dní. Většinou lze jednou zažádat o prodloužení termínu, za určitý poplatek navíc. Může se totiž stát, že vám nečekaně vypadne příjem nebo se vyskytnou jiné potíže.