Půjčky pro důchodce a seniory

Upozornění: Ověřte si informace zde uvedené i z jiných dostupných zdrojů. Je možné, že údaje na této stránce již nejsou aktuální.

Půjčka Kredito24 - parametry

17-03-2015

Kredito24 je rychlou a výhodnou půjčkou, kterou lze snadno a rychle vyřídit přes internet. Získat díky ní můžete až 15 000 Kč a jednoduše ji splatíte z následující výplaty. Jedná se o férovou půjčku bez skrytých poplatků a nějakých chytáků.

Nejrychlejší půjčka na trhu

Tato půjčka patří mezi nejrychlejší na trhu. Po vyplnění online žádosti, které trvá pouze několik minut, se během okamžiku dozvíte, zda vám byla půjčka schválena, a peníze jsou odesílány okamžitě na účet. Žádné prodlevy ani zbytečné zádrhele vás nečekají. Půjčku můžete využít pro pokrytí nečekaných výdajů, které občas postihnou většinu z nás.

Průběh žádosti o půjčku

Tak jako u jiných půjček před výplatou online si při vyplňování formuláře vyberete pomocí jednoduchého systému posuvníků požadovanou finanční částku a také dobu její splatnosti. Žádost je vyhodnocena automatizovaným systémem do 15 minut po odeslání. Jakmile je půjčka schválena, následuje ještě ověření bankovního účtu žadatele a to formou ověřovací platby v symbolické výši 1 Kč na účet společnosti. Jakmile jsou všechny kroky splněny, nic nebrání odeslání peněz.

Podmínky získání úvěru

K tomu, abyste mohli získat půjčku Kredito24, potřebujete bankovní účet vedený na své jméno. Společnost nevyplácí peníze na účty jiných majitelů, než je žadatel. Je to z důvodu větší bezpečnosti. K prokázání potřebujete platný občanský průkaz. Další nezbytností je internetové připojení a mobilní telefon.

Jak vysokou půjčku vám Kredito24 poskytne?

Noví klienti mohou zažádat maximálně o 5 000 Kč se splatností do 30 dnů. To znamená, že zaplacení zvládnete z příští výplaty. Pokud vše řádně splatíte, stanete se prověřenými zákazníky a limit půjčky se zvyšuje. Dosáhnout můžete až na 15 000 Kč.

Splacení půjčky

U Kredito24 si můžete vybrat z několika způsobů platby. Vše vyřídíte jednoduše ve svém účtu na stránkách společnosti, stačí postupovat podle pokynů. Velkou výhodou oproti mnoha jiným konkurenčním produktům je možnost předčasného splacení bez zbytečných příplatků.

Žádost o půjčku

Půjčku Kredito24 můžete řádat jednoduše online na těchto stránkách. Stačí si zvolit částku, dobu splatnost, vyplnit online formulář a žádost odeslat. Během několika minut budete vyrozuměni o schválení Vaší žádosti a pak už nic nebrání tomu, aby peníze odešly na Váš účet.